COPYWRITER

COPYWRITER - DOLNÍ MĚCHOLUPY

Náplň práce:

- tvorba produktového obsahu (e-shop + web = popisy, fotografie, technické parametry, filtry, atd.)
- tvorba redakčních článků (e-shop + web)
- novinky, recenze
- informace k produktům/službám
- tvorba newsletterů (interní akce/prodejní akce)
- komunikace napříč firmou a s dodavateli
- optimalizace SEO u stávajícího obsahu
- analýzy klíčových slov/základní orientace v GA
- idea making (vymýšlení kreativních konceptů)
- úprava a tvorba nových alt/meta popisů (fotografie, články, produkty)
- drobné korektury
- tvorba obsahu na sociálních sítích
- komunikace se zákazníky na sociálních sítích

Požadujeme:

- SŠ vzdělání s maturitou
- praxe v oboru min. 3 roky
- zkušenost s psaním online textů (praxe min. 3 roky)
- výborná znalost ČJ
- zkušenost se správou textů v redakčním systému
- základní znalost HTML (víš, co znamená <br>, <a href> nebo <li>)
- základní orientace v online marketingu: SEO, UX
- schopnost vcítit se do potřeb zákazníka
- přehled v oblasti stavebnictví výhodou
- samostatnost a schopnost zajistit si potřebné informace
- znalost cizích jazyků výhodou
- samostatnost, odpovědnost za kvalitu publikovaného obsahu bez chyb, pečlivost

Nabízíme:

- uplatnění v zavedené a stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké benefity , stravenky 100Kč/1 den, 25 dní dovolená, vzdělávání aj.
- atraktivní finanční ohodnocení včetně bonusů
- nástup možný ihned
- pracovní místo Dolní Měcholupy

Oddělení Lidských zdrojů se těší na váš životopis a do 7 dnů budete mít zprávu, jestli jste potenciálním kandidátem. 

Stavebniny prodáváme už skoro 30 let a pořád nás to baví. Na nic si nehrajeme, jsme PRO-DOMA.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kutnohorská 309/84, 111 01  Praha-Dolní Měcholupy, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

PRO-DOMA, SE

Kontakt

Ing. Radka Čechová
Budčická 1479
190 16  Praha-Újezd nad Lesy
Česká republika
Telefon: 777 126 063