PRODEJCE MALOOBCHODU - HAVÍŘOV

Náplň práce:

prodej zboží a obsluha zákazníků
objednávání zboží a registrace objednávek
podílení se na cenotvorbě
zpracování nabídek, vystavování faktur
zodpovědnost za pořádek na prodejně, včetně doplnění zboží
vedení prodejní pokladny apod.

Požadujeme:

min. SŠ vzdělání (stavební zaměření je velkou výhodou)
praxe min. 3 roky
komunikativní, reprezentativní vystupování a projev
zkušenosti na podobné pozici (výhodou)
zkušenosti s pokladnou (výhodou)
časově flexibilní

Nabízíme:

uplatnění v zavedené a stabilní společnosti
mladý kolektiv, příjemné pracovní prostředí
zaměstnanecké benefity (stravenky 100 Kč/1 den, 25 dní dovolená), vzdělávání aj.
možnost profesního růstu
atraktivní finanční ohodnocení včetně bonusové složky
nástup ihned, případně dle dohody
pracoviště Havířov

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete Vaše CV včetně fotografie. Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů kontaktovat, dali jsme přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Fryštátská 1454/24, 735 64  Havířov-Prostřední Suchá, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

19000-21000 Kč/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

PRO-DOMA, SE

Kontakt

Ing. Radka Čechová
Budčická 1479
190 16  Praha-Újezd nad Lesy
Česká republika
Telefon: 777 126 063