REFERENT/KA SPRÁVY OBALŮ

Náplň práce:

- správa dodavatelských paletových sald
- komunikace s dodavateli
- správa zákaznických paletových sald
- komunikace se zákazníky
- schvalování paletových obalových vratek
- komunikace se středisky
- zajišťování dopravních kapacit pro svoz palet (spolupráce s dispečery dopravy)

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání s výučním listem
- kultivovaný písemný a mluvený projev
- pokročilá uživatelská znalost práce na PC – aplikace office (outlook, excel)
- znalost programu NAV výhodou
- samostatnost a schopnost spolupracovat v týmu
- zodpovědnost

Nabízíme:

- uplatnění v zavedené a stabilní společnosti
- mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké benefity , stravenky 100Kč/1 den, 25 dní dovolená, vzdělávání aj.
- atraktivní finanční ohodnocení včetně bonusů
- nástup možný ihned
- pracovní místo Centrála Mukařov

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete Vaše CV včetně fota. Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů kontaktovat, dali jsme přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Mototechny 89, 251 62  Tehovec-Tehovec, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

22000-24000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

PRO-DOMA, SE

Kontakt

Ing. Radka Čechová
Budčická 1479
190 16  Praha-Újezd nad Lesy
Česká republika
Telefon: 777 126 063